Ζάντες Ford Focus IV

ilość produktów: 85

Czwarta generacja to samochód kompaktowy segmentu C zaprezentowany 10 kwietnia 2018 roku. Prace nad samochodem rozpoczęto praktycznie od zera, na początku mając do dyspozycji tylko platformę C2. Model się powiększył, długość to 4,378m długości, szerokość 1,825m i 1,454m wysokości, docenią to zwłaszcza pasażerowie z tyłu dzięki rozstawowi osi większemu o 53mm, dodając 50 mm miejsca na kolana i 60mm na szerokości ramion. Dostępna jest w wersjach nadwozia sedan, hatchback i kombi. Przerobiony został tył z poziomo biegnącymi światłami, usunięto też szybę za tylnym słupkiem a z przodu nie ma mowy aby pomylić Focusa z samochodem innej marki. Pozostał charakterystyczny dla tej marki kształt osłony chłodnicy, światła LED podobne kształtem do poprzedników, całą uwagę skradły przetłoczenia na bokach karoserii i powiększone wloty powietrza. W środku uwagę przykuwa duży ekran dotykowy na szczycie konsoli centralnej, analogowe zegary zostały oddzielone wyświetlaczem, pokrętła regulacji klimatyzacji i przyciski kierujące nawiew w wybrane rejony. Wykończenie jest wykonane z przeróżnych materiałów od miękkiego tworzywa do twardego tworzywa, wszystko jest dobrze umieszczone nie skrzypiąc. Silniki to rozstrzał od R3 1,0l i 1,5l po R4 1,5l i 2.0l diesel i R4 2.3l EcoBoost o mocy od 100 KM do 280 KM.

Szeroka gama felg Aluminiowych do Ford Focus IV - LadneFelgi.pl

Historia Ford Focus IV

Przygodę zaczynamy tutaj od 1998 roku podczas targów w Genewie był to przełomowy moment w produkcji Forda wprowadzając tą konstrukcję gdyż był idealnym konkurentem dla innych aut kompaktowych. Zastosowano tu stylizację w nurcie „New Edge Design” z licznymi łukami i motywem ostrych kantów, na początku produkowany był tylko 3 oraz 5-drzwiowy hatchback, dopiero rok później pojawił się sedan i kombi. W 2001 roku weszła obszerna re stylizacja auta zintegrowanych kierunkowskazów, nowych kloszy, lamp tylnych i czarnych listw na zderzakach. W 2002 roku pojawiła się wersja ST 170 i sportowa odmiana RS. Druga generacja zaprezentowana została w 2004 roku w całkowicie nowej formie ze stonowanym kształtem nadwozia. Lifting dwójki był w 2007 roku z nowym przodem pojazdu z zadartymi reflektorami a kokpit otrzymał nowy tunel środkowy, zegary, czy system audio. Tutaj również powstała wersja ST i RS. Trzecia generacja to rok 2010 i zmiana strategii auta na model światowy. Połączono tu dwie poprzednie generacje płyty podłogowej w jedną nową a z przodu przypisany do modelu trapezoidalny wlot powietrza przedzielony poprzeczkami a także mocno zarysowane reflektory. Facelifting to luty 2014 rok z nowym kształtem maski, węższych reflektorów, nowy zderzak i większa osłona chłodnicy. Tak jak u poprzedników pojawił się tu model ST i RS.

Felgi Ford Focus IV

Ford Focus to wielki rozstrzał stylistyczny tej amerykańskiej marki, szczęśliwie mamy poczucie amerykańskiego snu współpracując z producentem wyznaczającym trendy w świecie felg. LadneFelgi.pl współpracuje z producentem Racingline od wielu lat na stałe wpisując się w kanony rynku. Nasza firma to nie tylko felgi aluminiowe, ale także stalowe jak i różne akcesoria oraz opony na każdą porę roku. Produkty Racingline to nie tylko unikatowy wygląd, ale także wybitna jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i zadowoleniem naszych klientów. Nasz doświadczony i oddany zespół z chęcią udzieli państwu wszelkich wskazówek i pomoże dobrać wymarzone produkty.

Zobacz wszystkie felgi aluminiowe do Ford Focus IV

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel