Ζάντες Honda Civic VII

ilość produktów: 70

Opisywana Honda produkowana była przez cztery lata (2001-2005 rok) jako japoński samochód kompaktowy w ogromnej gamie jednostek benzynowej i jednej diesla i wersjach nadwozia hatchback, sedan, coupe. Silniki to udane konstrukcje z niską awaryjnością czego nie można do końca powiedzieć o skrzyni biegów. Kształtami model upodobnił się bardziej do minivana i zgubił gdzieś swój sportowy charakter przez skrócenie przodu auta i znacznie wyższej i węższej karoserii. W środku jest dość duża przestrzeń umożliwiająca podróż 5 osobom niezależnie od wersji wszystko wygląda przyzwoicie, zastosowano tutaj tworzywo mające na celu imitację aluminium a na pochwałę zasługują zwłaszcza fotele niemal sportowe o bardzo dobrym trzymaniu. Znajdziemy tu również takie smaczki już w podstawowej wersji jak klimatyzacja, ABS, elektryczne szyby i lusterka(podgrzewane) i dobrej jakości system audio.

Szeroka gama felg Aluminiowych do Honda Civic VII - LadneFelgi.pl

Historia Honda Civic

Cofamy się do roku 1972 do pierwszej generacji z czterocylindrowym silnikiem chłodzonym wodą o pojemności 1169cm3, przednie hamulce tarczowe ze wspomaganiem, fotele kubełkowe i imitację drewna na desce rozdzielczej. Druga generacja to rok 1979 i powiększony model z bardziej kanciastym kształtem i większą mocą silnika. Silnikom dodano trzeci zawór na cylinder co wprowadziło technologię „wirowania mieszanki ubogiej”. 1983 rok i trzecia generacja nazywana przez swój wygląd „chlebakiem” oraz nowy dwumiejscowy coupe oznaczona jako CRX. Honda wprowadziła długo działający czterocylindrowy silnik serii D i nowy 1,5l silnik o mocy 76 KM. Czwarta generacja wyłoniła się w 1987 roku z niższą linią maski i zwiększonych wymiarach oraz w pełni niezależnym tylnym zawieszeniem w całej gamie modeli. Piąta generacja to rok 1991 i znów zwiększone wymiary i znacznie poprawiona aerodynamika pojazdu. We wrześniu 1995 roku powstała już szósta generacja z zaktualizowaną stylistyką choć była ona mniej radykalna niż poprzednie generacje. W zależności na kontynentu gdzie były samochody dystrybuowane były wszystkie możliwe wersje hatchback, coupe, sedan a także liftback i kombi. W 1999 roku samochody przeszły facelifting m.in. stylistykę nadwozia oraz możliwość zasilania gazem ziemnym.

Felgi Honda Civic VII

Nasza firma oferuje ponad 1500 modeli felg, ich ciekawa forma w zależności o waszych upodobań zaspokoi nawet najbardziej wybrednych klientów. LadneFelgi.pl współpracuje z producentem Racingline od wielu lat na stałe wpisując się w kanony rynku. Nasza firma to nie tylko felgi aluminiowe, ale także stalowe jak i różne akcesoria oraz opony na każdą porę roku. Produkty Racingline to nie tylko unikatowy wygląd, ale także wybitna jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i zadowoleniem naszych klientów. Nasz doświadczony i oddany zespół z chęcią udzieli państwu wszelkich wskazówek i pomoże dobrać wymarzone produkty.

Zobacz wszystkie felgi aluminiowe do Honda Civic VII

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel