Ζάντες Honda Civic Hatchback VIII (2005-)

ilość produktów: 65

Honda CIVIC VIII – Ósma generacja japońskiego auta, które jest kojarzone głównie z nadwoziem typu hatchback, choć dostępne jest także w postaci sedana i coupe. Samochód dzięki swojemu wyglądowi stanowi doskonałą konkurencje dla nieco bardziej zachowawczych stylistycznie europejskich aut.


Historia Hondy Civic VIII

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hondy Civic VIII. LadneFelgi.pl

Auto zaprezentowane przez japoński koncern Honda w 2005r. Honda w tym modelu postanowiła zerwać z konserwatywnym i dość nudnym stylem. W wyniku tego ósma generacja w momencie pojawienia się na rynku wyglądała niemal jak auto z przyszłości. Bardzo nietuzinkowa sylwetka i linia zarówno przednich jak i tylnych lamp, zaowocowała nadaniem hondzie przydomka UFO. Wnętrze auta również jest jedyne w swoim rodzaju, za sprawą wielu ostrych krawędzi i nietuzinkowego kształtu deski rozdzielczej. Mimo, ze sylwetka pojazdu została mocno unowocześniona, to zawieszenie osi tylnej w hatchbacku zostało lekko uwstecznione poprzez zamianę konstrukcji wielowahaczowej na belkę skrętną, która odwdzięczała się małą awaryjnością. Kompaktowy rozmiar nadwozia nie przeszkodził hondzie w wygospodarowaniu sporej ilości miejsca na nogi pasażerów przy zachowaniu pojemności bagażnika na poziomie 456l. Producent w Civicu VIII oferował gamę silnikową zapewniającą moce od 83 do 260KM. Model ten występował też w znacznie mniej popularnej wersji sedan, która posiadała nieco inne wnętrze, zachowała wielowahaczowe zawieszenie tylne, a jej wygląd zewnętrzny był nieco bardziej stonowany, ale nadal nowoczesny. W 2009r. honda odświeżyła model, modernizując kształt atrapy, a także doposażając poszczególne wersje.


Felgi Honda Civic VIII

Sklep LadneFelgi.pl dysponuje asortymentem 1500 wzorów felg aluminiowych. Posiadacze hondy civic VIII znajda u nas felgi dedykowane do ich modelu, które nadadzą jeszcze więcej charakteru temu niecodziennemu nadwozi. Wszystkie obręcze sprzedawane przez nas posiadają certyfikaty potwierdzające wysoką jakość. Na felgi z naszego sklepu udzielana jest gwarancją aż na 36 miesięcy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel