Ζάντες Honda CR-V SUV II (2002-)

ilość produktów: 69

Honda CR-V II – japoński SUV, który charakteryzuje się dobrymi właściwościami terenowymi, co zapewnił duży prześwit i napęd na 4 koła. Auto w tej generacji stało się cięższe, ale dzięki większemu nadwoziu, zyskało na praktyczności.


Historia Hondy CR-V II

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hondy CR-V II. LadneFelgi.pl

Druga generacja japońskiego SUV-a wprowadzona została na rynek w 2001r. Auto ponownie oparto na płycie podłogowej hondy civic. Pojazd pod względem estetycznym, zyskał bardziej obły kształt, co nadało mu nieco nowoczesności. Mimo, że nadwozie urosło minimalnie, to pojemność bagażnika wzrosła z 374l do 527l. Auto początkowo oferowane było z 2 silnikami benzynowymi o mocach 150 i 166KM. W 2005r. samochód poddano face liftingowi podczas, którego zmieniono przedni zderzak, a także lampy na takie z kierunkowskazami typu „clear”. Ofertę silnikową rozszerzono o jednostkę zasilaną olejem napędowym o mocy 140KM. Aspekty techniczne face liftingu, sięgnęły wprowadzeni przepustnicy sterowanej elektronicznie. Modyfikacji poddano także napęd na 4 koła, który teraz reagował szybciej, na utratę przyczepności. Nowa generacja pojazdu, przyniosła hondzie poprawę bezpieczeństwa i zapewniła najlepszy w skali wynik w czołowym teście zderzeniowym IIHS.


Felgi Honda CR-V II

Unikalnego stylu swojemu pojazdowi właściciele mogą nadać poprzez dobór felg o niespotykanych wzorach. Nasz sklep oferuje felgi o sprawdzonej jakości, co potwierdzają posiadane certyfikaty i gwarancja gwarancja na 3 lata.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel