Ζάντες Honda CR-V SUV IV

ilość produktów: 51

Honda CR-V IV – SUV japońskiej produkcji, w którym zdecydowano się na porzucenie napędu na wszystkie koła w opcji podstawowej. Zwiększony prześwit nadal pozwala jednak na pokonywanie niewielkich przeszkód, a zmiany stylistyczne sprawiły, że CR-V stanowi świetną propozycję dla ludzi ceniących styl i podróżujących po drogach złej jakości.


Historia Hondy CR-V IV

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hondy CR-V IV. LadneFelgi.pl

Auto typu SUV wprowadzone na rynek przez japoński koncern w 2011r. Pojazd kontynuuje linię stylistyczną znaną z poprzedniego modelu. Honda przeprowadziła jednak niezbędne modyfikacji, które pozwoliły zachować świeżość nadwoziu i podążać za trendami. Karoseria pojazdu zyskała nieco na wymiarach, dzięki czemu nie tylko pasażerowie mogą czuć się swobodnie we wnętrzu, ale także przestrzeń bagażowa wzrosła do 589l. Kabina auta została dobrze wyciszona, a projekt deski rozdzielczej i jakość materiałów użytych do wykończenia, nie budzą zastrzeżeń. Euro NCAP po testach zderzeniowych, zdecydował się przyznać modelowi maksymalną ilość gwiazdek. W roku 2014 honda dokonała odświeżenia modelu poprzez zmianę atrapy, przedniego zderzaka i przednich lamp. Jednostka diesla o pojemności 2.2 została zastąpiona przez bardziej ekonomiczny silnik 1.6 o mocy 160KM (jednostka ta była tez oferowana z mocą 120KM). Pojazd dostępny jest też z silnikami benzynowymi o mocach 155 i 185KM (185KM jedynie w wersji amerykańskiej). Honda CR-V występuje zarówno z napędem na wszystkie koła jak też z napędzaną wyłącznie przednią osią.


Honda CR-V IV

Posiadacze hondy CR-V chcący nadać charakteru swojemu autu, mogą to zrobić poprzez zmianę felg. Nasz sklep oferuje wiele wzorów obręczy aluminiowych, które pod względem technicznym będą idealnie dopasowane do Państwa aut. O bezpieczeństwie i jakości sprzedawanego przez nas towaru świadczą liczne certyfikaty. Na wszystkie felgi aluminiowe udzielana jest gwarancja na 3 lata.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel