Ζάντες Hyundai Tucson III (TL) - από 2015

Hyundai Tucson III to kontynuacja bestsellerowego modelu tego koreańskiego producenta. Pojazd oferuje świetne możliwości poruszania się po trudniejszym terenie za niewygórowaną cenę.


Historia Hyundaia Tucsona III

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hyundaia Tucsona III. LadneFelgi.pl

Nazewnictwo Tucsona jest nieco kłopotliwe, gdyż tak na prawdę nazwa ta została wycofana z niektórych rynków przy okazji drugiej generacji. Tak więc model produkowany od 2015r. jest trzecią odmianą tego samego auta, lecz drugą o nazwie Tucson. Nadwozie tego pojazdu, które zaprojektowane zostało przez Petera Schreyera, w znacznym stopniu nawiązuje teraz do modelu Santa Fe. Pojazd został zdecydowanie odświeżony za pomocą dużego grilla, który stał się poniekąd znakiem rozpoznawczym Hyundaia. Same linie karoserii również zyskały nieco na wyrazistości, co sprzyja nieco bardziej sportowemu charakterowi auta. Sama kabina oddała tym razem nieco więcej przestrzeni swoim pasażerom, zostawiając jednak nieco mniej miejsca w przedziale bagażnika. Wybór silników dostępnych w Tucsonie ogranicza się do 2 jednostek benzynowych o mocach od 135KM do 176KM i 4 jednostek diesla, które osiągają moce od 136KM do 184KM.


Felgi Hyundai Tucson III

Mimo, że producent zadbał o nieco bardziej sportowe linie nadwozia w modelu Tucson, to wrażenie to można wzmocnić dobierając odpowiedni wzór felg z naszej strony. Przypominamy, iż o jakości naszego towaru świadczy gwarancja udzielana aż na 3 lata.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel