Ζάντες Jeep Cherokee SUV KJ

ilość produktów: 14

Cheeroke KJ znany również w USA pod nazwą Liberty jest trzecią generacją małego SUVA, doskonale sprawdzającego się w terenie.


Historia Jeepa Cheeroke KJ

Szeroka gama felg Aluminiowych do Jeepa Cheeroke KJ. LadneFelgi.pl

Wersja KJ została zaprezentowana w 2001r i stanowi kompromis między Grand Cheeroke i Wranglerem. Pojazd doskonale łączy w sobie możliwości terenowe tego drugiego z nieco bardziej przystępnym wzornictwem karoserii. Zdecydowaną przewagą Cheeroke nad większą wersją jest też cena. Niemniej należy wskazać, że stylistyka mimo unowocześnienia, nie wszystkim przypadła do gustu, powodem tego było silne przyzwyczajenie klientów do prostszych kształtów. Cheeroke oferowane było zarówno z napędem na obie osie jak też w wersji FWD. Bardzo masywne samonośne nadwozie doskonale radził sobie do dzisiaj w bardzo trudnych warunkach, a także w typowym offroadzie. W 2005r. producent zdecydował się na przeprowadzenie face liftingu, który objął grill, zderzak i kierunkowskazy. Jeep Liberty, bo pod taką nazwą auto występowało w USA, dostępne było z silnikami o mocach od 147KM do 211KM.


Felgi Jeep Cheeroke KJ

Użytkownicy wykorzystujący możliwości terenowe swoich pojazdów powinni wyposażyć je w felgi aluminiowe o dużej wytrzymałości. Na naszej stronie znajdą Państwo odpowiednie modele, które dodatkowo można doposażyć w opony Pirelli lub Bridgestone, które dodatkowo poprawią możliwości auta.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
      pixel