Ζάντες Jeep Grand Cherokee SUV III

ilość produktów: 24

Grand Cherokee WK to kolejna generacja jednego z najbardziej rozpoznawalnych z uwagi na możliwości terenowe auta typu SUV.


Historia Jeepa Grand Cherokee WK

Szeroka gama felg Aluminiowych do Jeepa Grand Cherokee WK. LadneFelgi.pl

Wersja WK jest trzecią z kolei generacją Grand Cherokee, która oficjalnie została zaprezentowana w roku 2004 lecz do sprzedaży trafiła nieco później. Wieloletni proces projektowania i przygotowywania tego auta zaowocował zupełnie nową konstrukcją niemal niezwiązaną ze swoim poprzednikiem. Producent sięgnął tym razem po zupełnie nowe silniki, zastępując dotychczasową gamę. Nadwozie natomiast zyskało nieco bardziej europejski nowoczesny styl, głównie za sprawą zaokrąglonych reflektorów przednich. Sztywniejsze zawieszenie również nawiązuje nieco bardziej do konkurentów, zapewniając lepsze prowadzenie pojazdu w zakrętach. Jeep oczywiście oferowany był wyłącznie z napędem na obie osie, co zapewniało doskonałe osiągi w pozamiejskich terenach. Producent zadbał o komfort wyboru wielu możliwości silnikowych, pozostawiając klientom wachlarz mocy od 210KM do 425KM.


Felgi Jeep Grand Cherokee WK

Użytkownicy Grand Cherokee WK, zdecydowanie potrzebują wytrzymałych felg, które zniosą terenową jazdę, ale też wyróżnią auto z tłumu. W naszym sklepie dostępny jest szereg wzorów aluminiowych obręczy, których jakość jest potwierdzona certyfikatami ISO.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel