Ζάντες Hyundai i30 III (PD) - από 2017

Hyundai I30 III to kolejna odsłona hatchbacka i kombi należących do segmentu C. Ten model koreańskiego producenta cieszy się niezwykłą popularnością i dobrą opinią wśród kierowców.


Historia Hyundaia i30 III

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hyundaia i30 III. LadneFelgi.pl

Trzecia generacja modelu I30 została wprowadzona do produkcji w 2016r. Nadwozie najnowszego I30, zyskało wreszcie nieco sportowego charakteru dzięki bardziej ostrym krawędziom. Przyczynia się do tego także duży grill, który może się lekko kojarzyć z nowymi modelami Audi. Auto względem poprzednika zyskało nieco na długości i szerokości, dysponując jednak takim samym rozstawem osi. Mimo, iż model początkowo został zaprezentowany wyłącznie z wersją nadwozia typu hatchback, to producent wprowadził kolejno wersję kombi i lift back. Ta ostatnia odznacza się opadającą linią dachu i klapą bagażnika otwierającą się wraz z szybą. Hyundai postanowił, także konkurować z VW Golfem GTI uzupełniając ofertę o I30 N, czyli sportową odmianę modelu. Wersje silnikowe zapewniają przedział mocy od 73kW do 202kW. Jednostki te można łączyć ze skrzynią manualną, bądź dwiema opcjami automatycznymi.


Felgi Hyundai i30 III

Aby dobrać felgi do Hyundaia I30, które będą pasowały idealnie pod względem technicznym, zapraszamy do skorzystania z konfiguratora dostępnego na naszej stronie. Dodatkowo, nasza oferta wzbogacona jest o akcesoria takie jak czujniki TPMS, które zostaną zaprogramowane do wybranego auta. Zapraszamy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel