Ζάντες Hyundai i40 VF - από 2011

Hyundai I40 – duże rodzinne auto należące do klasy D, występujące pod postacią sedana i kombi. I40 stanowi konkurencję dla VW passata, opla insigni a także forda mondeo.


Historia Hyundaia I40

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hyundaia I40. LadneFelgi.pl

Samochód klasy średniej, wprowadzony na rynek w 2011r. najpierw w wersji kombi, która została zaprezentowana w Genewie, nieco później przedstawiono nadwozie typu sedan. Auto dostępne jest w sprzedaży z 3 silnikami. Pierwszym z nich jest 1.7CRDi, który występuje w wersji 116 i 136KM. Benzynowe jednostki to 1.6GDI charakteryzujący się mocą 135KM i 2.0GDI – 177KM. Auto dysponuje wystarczająca ilością miejsca, aby 5 podróżujących osób czuło się dość wygodnie. Bagażnik sedana jest w stanie pomieścić 525 litrów. W 2014r. dokonano face liftingu, który przyniósł zmianę przedniego grilla oraz wzbogacenie wyposażenia standardowego. Bez zmian pozostawiono ofertę silnikową. Wprowadzono jednak możliwość kupna automatycznej skrzyni biegów DCT. W najbardziej ubogiej wersji w samochodzie znaleźć możemy takie udogodnienia jak: tylne lampy LED, elektryczne lusterka z kierunkowskazami, asystenta ułatwiającego ruszanie na wzniesieniu, hamulec postojowy ze sterowaniem elektrycznym.


Felgi Hyundai I40

Hyundai I40 seryjnie wyposażany był w koła o wielkości od 16” do 18” w zależności od wybranej opcji. Nasz sklep oferuje felgi w różnych rozmiarach, które dopasowane są idealnie do modelu IX40. Szeroki wybór wzorów, zapewnia, że znajdą Państwo coś, co doskonale trafi w oczekiwania. Bezpieczeństwo zakupów gwarantują certyfikaty , które posiadają obręcze dostępne u nas. Dodatkowo udzielana jest gwarancja na 36 miesięcy.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel