Ζάντες Jeep Grand Cherokee IV (WK2) - από 2010

Jeep Grand Cherokee IV to kolejna generacja auta, które jest niemal symbolem możliwości terenowych i połączonych z luksusem.


Historia Jeepa Grand Cherokee IV

Szeroka gama felg Aluminiowych do Jeep Grand Cherokee IV. LadneFelgi.pl

Jeep Grand Cherokee IV jest oznaczony przez producenta nazwą kodową WK2. Auto to po raz pierwszy ujrzało światło dzienne w 2010r w Nowym Jorku. Model ten jest kontynuacją dotychczasowej masywnej stylistyki, która niemal od razu kojarzy się z niezniszczalnością. Oczywiście designerzy unowocześnili nieco kształty aby te podążały za trendami. Wnętrze Grand Cherokee oczywiście oferuje bogate wyposażenie i ekskluzywny wygląd za sprawą skórzanej tapicerki i drewnianych akcentów. Samo nadwozie zostało uznane za bardzo bezpieczne podczas testów zderzeniowych przeprowadzonych przez IIHS. Możliwości terenowe oczywiście ewoluowały wraz z wyglądem zewnętrznym, dlatego też auto zyskało kilka trybów jazdy dopasowanych do poszczególnych nawierzchni. Inżynierowie zadbali również o szeroki wybór jednostek napędowych dostępnych w Grand Cherokee. Ich moce osiągają od 290KM do nawet 707KM w najmocniejszej wersji nazwanej „Trackhawk”.


Felgi Jeepa Grand Cherokee IV

Mimo, że producent fabrycznie wyposażał auto w felgi o rozmiarze nawet jedynie 17 cali , to w naszym sklepie mogą Państwo doposażyć swojego Jeepa w koła o średnicy nawet 22”. Opcja ta nada niepowtarzalnego wyglądu i poprawi niesamowitą linię tego pojazdu.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel