Ζάντες Jeep Renegade SUV I

ilość produktów: 19

Jeep Renegade jest świetnym kompromisem pomiędzy crossoverem a autem typu SUV. Oferuje dosyć kompaktowe rozmiary, ale nieco wyższy prześwit co ułatwia podróże po bezdrożach.


Historia Jeepa Renegade

Szeroka gama felg Aluminiowych do Jeepa Renegade. LadneFelgi.pl

Jeep Renegade został po raz pierwszy publicznie zaprezentowany w roku 2014 przy okazji targów motoryzacyjnych w Genewie. Za sprawą swojego nietuzinkowego wyglądu przykuł uwagę wielu osób i zyskał zarówno rzesze zwolenników jak i wrogów. Auto niewątpliwie należy docenić za duży prześwit, który poprawia możliwości podróży po drogach słabej jakości. Niemniej należy pamiętać, że wersja podstawowa tego auta wyposażona była jedynie w napęd na przednią oś, co nieco kłóci się z wizerunkiem nadwozia. W droższych wersjach wyposażenia dostępny jet jednak oczywiście napęd na 4 koła, który zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo i czyni samochód bardzo uniwersalnym i praktycznym. Należy wspomnieć, że nadwozie można doposażyć w składany dach, co z pewnością nadaje jeszcze więcej nietuzinkowości. Moce silników oferowanych w Renegade wynoszą od 110KM do 170KM.


Felgi Jeep Renegade

Niestandardową sylwetkę auta warto dodatkowo wyróżnić odpowiednim wzorem felg aluminiowych. W naszym sklepie znajdą Państwo obręcze aluminiowe, które świetnie się do tego nadadzą, a dodatkowo zapewnią wytrzymałość w pozamiejskiej jeździe, o czym świadczy 3 letnia gwarancja.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
      pixel