Ζάντες KIA Ceed II

ilość produktów: 39

KIA Ceed drugiej generacji to krok w przód koreańskiego producenta, przybliżający go do takich rywali jak VW Golf, czy Seat Leon.


Historia KII Ceed II

Szeroka gama felg Aluminiowych do KII Ceed II. LadneFelgi.pl

Druga generacja tego udanego hatchbacka, została niemal zupełnie przebudowana i zmodernizowana, dzięki czemu nabywcy mogą teraz poczuć wygodę i odrobinę luksusu znanego z niemieckich konkurentów. Projektanci tego modelu zdecydowali się na użycie materiałów zdecydowanie wyższej jakości, co przełożyło się na komfort podróży. Dodatkowo zadbano o precyzyjniejszy układ kierowniczy i jezdny zapewniając dużą dozę emocji podczas szybszego pokonywania zakrętów. Nadwozie pojazdu zyskało na charakterze dzięki nowoczesnym i ostrym liniom sylwetki. Po raz pierwszy koreański producent zdecydował się na wprowadzenie sportowej wersji modelu o nazwie Ceed GT. Samochód ten oferuje moc na poziomie 204KM generowaną z jednostki napędowej o pojemności 1.6l. Ceed dostępny jest w wersji hatchback i kombi.


Felgi KIA Ceed II

Sportowa sylwetka nadwozia Ceed’a zasługuje na alufelgi, które wyróżnią auto z tłumu. W naszym sklepie dostępnych jest wiele wzorów obręczy aluminiowych, które pozwolą spersonalizować Państwa auto. O wysokiej jakości naszego towaru świadczą certyfikaty ISO.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel