Ζάντες KIA Niro Crossover I

KIA Niro stanowi odpowiedź koreańskiego producenta na rosnący popyt na auta typu crossover oraz modę na pojazdy hybrydowe.


Historia KIA NIRO

Szeroka gama felg Aluminiowych do KIA NIRO. LadneFelgi.pl

Kia Niro po raz pierwszy została zaprezentowana publiczności w roku 2016. Jest to pierwszy model koreańskiego koncernu wyposażony w napęd hybrydowy łączący silnik spalinowy o pojemności 1.6l i mocy 105KM z silnikiem elektrycznym o mocy 47KM. Od roku 2018 producent oferuje także wersje wyłącznie elektryczne. Nadwozie, które posiada napędzaną wyłącznie przednią oś, pomieści w swoim bagażniku 347l i zaoferuje swoim pasażerom bezpieczeństwo na poziomie 4 gwiazdek uzyskanych w teście zderzeniowym przeprowadzonym przez EuroNCAP. Już wersja standardowa posiada 7 poduszek powietrznych, system ABS, kontrolę trakcji, oraz system utrzymywania pojazdu na pasie ruchu. W bogatszych wersjach auto doposażane jest między innymi w reflektory bixenonowe i system automatycznego hamowania.


Felgi KIA Niro

Kia Niro to crossover, który znajdzie wielu odbiorców za sprawą hybrydowego napędu. Aby wyróżnić swoje auto z tłumu i dopasować do własnego charakteru, mogą Państwo doposażyć je w alufelg dostępne na naszej stronie. O wysokiej jakości naszego towaru świadczy 3 letnia gwarancja.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel