Ζάντες Mercedes S-Klasse (W140)

Mercedes W140 to luksusowa limuzyna należąca do klasy S, produkowana od 1991 do 1998 roku przez Daimler AG. Jest to następca Mercedesa W126. W 1996 roku S klasę Mercedesa w wersji coupe mianowano na klasę CL. W tamtych latach Mercedes W140 V12 był bardzo drogim samochodem. Jego projekt opracowywano przez 6 lat.


Historia Mercedesa W140

Szeroka gama felg Aluminiowych do Mercedesa W140. LadneFelgi.pl

Wyszedł on w dwóch wersjach: sedan i coupe. Ponadto występuje także wersja LONG tego samochodu, dłuższa o 10 cm od wersji standardowej. Porównując go do swego poprzednika, można stwierdzić, że kształty nadwozia ma bardziej opływowe. W 1994 roku auto przeszło lifting, zmianie uległy przednie lampy i szeroka listwa. Projektując ten model zadnano przede wszystkim o komfort jazdy i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zarówno wnętrze, jak i nadwozie są fantastycznie wykonane, nie ma mowy o pojawieniu się korozji na tym aucie. W140 uznawane jest za jedeno z najlepiej wyciszonych aut, już w 1991 roku model ten można było wyposażyć w atermiczne podwójne szyby, zawieszenie pneumatyczne czy dwustrefową klimatyzację. Wszystko to powoduje, że komfort jazdy jest nieziemski.


Felgi Mercedes W140

Dobrze dobrane felgi aluminiowe dodatkowo podkreślą i wyeksponują charakter samochodu. Mercedes W140 jest luksusowym, eleganckim autem, aby jeszcze bardziej podkreślić ten ekskluzywny model auta, potrzebne są wyjątkowe felgi. Takie właśnie znajdziesz w naszym sklepie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w sklepie internetowym oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie i w Gdańsku.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel