felgi RacingLine

Μοντέλο: SK523
511,20 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
127,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:46
- Φορτίο [kg]:700
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Volkswagen OE
Το μπεστ σέλερ μας

Μοντέλο: 3Q0601027C
38,80 € / szt. ακαθάριστο
πίσω
szt.
ακαθάριστο
- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:41
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX254
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:46
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: Y1144
511,20 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
127,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:6.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Φορτίο [kg]:720
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: 3S5997
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:42
- Φορτίο [kg]:700
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: Y1232
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: B1566
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:42
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX261
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: B1424
511,20 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
127,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: B1566
511,20 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
127,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: B5772
511,20 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
127,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:42
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: B5772
511,20 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
127,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:16"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:42
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
felgi RacingLine

Μοντέλο: FBX254
609,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
152,25 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi GMP Italia

Μοντέλο: STELLAR
1 021,50 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
255,38 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Φορτίο [kg]:750
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi GMP Italia

Μοντέλο: FENDER
1 271,20 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
317,80 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:20"
- Πλάτος:9.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:775
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi GMP Italia

Μοντέλο: ULTRIVITY
1 038,00 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
259,50 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Φορτίο [kg]:750
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi GMP Italia

Μοντέλο: CARTESIO
799,00 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
199,75 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Φορτίο [kg]:650
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi Haxer

Μοντέλο: HX042
1 170,00 € / σετ (4 τεμ.) ακαθάριστο
πίσω
σετ (4 τεμ.)
ακαθάριστο
292,50 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:20"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:40
- Φορτίο [kg]:765
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi GMP Italia

Μοντέλο: MATISSE
779,50 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
194,88 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:17"
- Πλάτος:7"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Φορτίο [kg]:690
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα
Felgi GMP Italia

Μοντέλο: REBEL
937,60 € / komplet (4szt.) ακαθάριστο
πίσω
komplet (4szt.)
ακαθάριστο
234,40 € / pc. ακαθάριστο- Μέγεθος ζαντών:19"
- Πλάτος:8.5"
- Διάστημα:5x112
- ET:45
- Φορτίο [kg]:800
- Παραλλαγή (πλάτος):4 πανομοιότυπα




Μοντέρνος σχεδιασμός
Τέλεια εφαρμογή
Υψηλή ανθεκτικότητα
Δωρεάν αποστολή εντός 24 ωρών
Ατομικό έργο
Αφοσιωμένος φροντιστής









