Ζάντες Hyundai iX55 SUV I - από 2009

Hyundai ix55 znany jest pod tą nazwą w Europie i Rosji, natomiast na światowych rynkach, gdzie zasłynął wcześniej o 3 lata znany jest jako Hyundai Veracruz. Auto zostało wyprodukowane w Korei Południowej już w 2006, zaś na rynek europejski trafiło dopiero w 2009 roku.


Historia Hyundai ix55

Szeroka gama felg Aluminiowych do Hyundai ix55. LadneFelgi.pl

Ten luksusowy samochód sportowo-użytkowy klasy średniej wyższej technicznie bazuje ma wydłużonej i rozbudowanej płycie podłogowej z Santa Fe. W porównaniu z poprzednikiem (Hyundai Terracan) konstrukcja ix55 pozbawiona została ramy i reduktora, a napęd przeniesiony na przednią oś( tylna dołączana automatycznie). Pierwsze 3 lata produkcji to Hyundai Veracruz przeznaczony na Amerykę Północną i do Korei. Europa musiała czekać na debiut ix 55 podczas Paris Motor Show ponad dwa lata. W standardzie Hyundai oferuje 6 poduszek powietrznych oraz kurtyn bocznych, pokryte zamszem siedzenia z elektryczną regulacją fotela kierowcy, wielofunkcyjny komputer pokładowy, dwustrefową automatyczną klimatyzację z osobną regulacją dla pasażerów z tyłu oraz skórzaną kierownicę.


Felgi Hyundai ix55

Felgi do Hyundai ix55 muszą być bardzo wytrzymałe. Alufelgi naszego producenta Racing Line spełniają wszystkie normy wytrzymałościowe. Felgi aluminiowe otrzymały certyfikaty ISO, VIA oraz JWL. W sprzedaży posiadamy dużą ilość modeli pasujących do Hyundai ix55. Rozmiary pasujące do tego modelu auta to felgi 17”,18”,19” oraz 20”. W naszej ofercie znajdziesz taki wzór, który sprawi, że auto stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne.

... (czytaj więcej) ... (ukryj)
pixel